Tepelné čerpadlá ponúkajú jeden z najefektívnejších spôsobov vykurovania, ohrevu teplej vody a chladenia. Majú jednoduchú a komfortnú obsluhu s možnosťou ovládania cez internet a minimálne požiadavky na údržbu. Umožňujú využitie od rodinných domov až po priemyselné objekty.

Pre tých, ktorí hľadajú ekonomické a ekologické riešenia pre svoj domov, sú tepelné čerpadlá skvelou voľbou. Pretože využívajú prirodzené teplo z okolia, ich uhlíková stopa je oveľa menšia ako u systémov založených na spaľovaní fosílnych palív. Tepelné čerpadlá štvornásobne znižujú emisie CO2  oproti konvenčnému elektrickému vykurovaniu a sú jedni z najvhodnejších zdrojov tepla pre objekty s požiadavkou na dosiahnutie energetickej triedy A0.

Tepelné čerpadla

V ponuke máme tepelné čerpadlá vzduch-voda, voda-voda, pôda-voda, vzduch-vzduch, prípadne tepelné čerpadlá pre využite technologického tepla, alebo chladu. Dodávané tepelné čerpadlá sú značky Mitsubishi, LG, Buderus, Panasonic, Hyundai.

Referencie

Prezrite si naše referencie v oblasti tepelných čerpadiel.

Formulár pre vypracovanie návrhu a cenovej ponuky

Radi Vám poskytneme základný bezplatný návrh a cenovú ponuku na Vami požadovaný systém. Pre čo najkvalitnejšie spracovanie návrhu a ponuky prosíme o vyplnenie dotazníka.

  Fakturačné údaje
  Fakturačné údaje
  Miesto inštalácie

  Inštalácia na fakturačnej adrese?
  ánonie

  Uveďte adresu plánovanej inštalácie:  Technické informácie